KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORMAN HAFTASI
![ORMAN HAFTASI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_27083822_dsc_5687.jpg)
"21 Mart Orman Haftası" nedeni ile Cide Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde İlçemizde 26/03/2015 Perşembe günü Şenpazar Çok Programlı Lisesi Yurdu bahçesinde etkinlikler düzenlenmiştir.Etkinlikler kapsamında fidan dikimi,fidan dağıtımı,düzenlenen fotoğraf yarışması ile şiir,kompozisyon,resim yarışmasında dereceye girenler ödüllendirilerek ikramda bulunulmuştur.