KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KİTAP KURDU GENÇLERE TAM DESTEK !
![KİTAP KURDU GENÇLERE TAM DESTEK !](/meb_iys_dosyalar/2023_05/09134650_f512cb65-fc9a-4c16-91c4-18db0fb67f71.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Emre KAZANASMAZ, İlçe Belediye Başkanımız Sayın Cem ÇINAR, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Emre CEYLAN , İlçe Emniyet Amirimiz Sayın Soner TAŞKIN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nail ÖZARSLAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sündüz AKKAYA ÇALIK Şenpazar Borsa İstanbul İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere kitap hediye etmişlerdir . Bu organizasyonu düzenleyen herkese çok teşekkür ederiz