KASTAMONU ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

         Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünde yepyeni duygularla milletçe bir kez daha kutlamanın mutluluğu, huzuru ve coşkusunu yaşamaktayız.

         Cumhuriyet, milli egemenliğe dayanan, gücünü halktan alan, iktidarın millete ait olduğu bir yönetim biçimidir. Aziz milletimiz tarafından Atatürk'ün önderliğinde olağanüstü bir gayret ve fedakârlıkla büyük mücadeleler neticesinde elde edilen eşsiz bir zaferle kurulmuş, yeniden dirilişin sembolüdür.

         Ülkemizi, sürekli olarak gelişen ve değişen dünyada hak ettiği konuma getirmek için, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, demokrasisiyle, hukuk devleti normlarıyla, insan hak ve hürriyetleriyle, ekonomisiyle, sanayisiyle, eğitim düzeyi ve her bakımdan mutlu olduğu refah bir Türkiye hedefine ulaşmak için bütün gücümüzle çalışacak, çetin mücadelelerle kurduğumuz Cumhuriyetimizi ilelebet koruma, geliştirme, yaşatma azmimiz artarak devam edecektir.

        Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere aziz şehitlerimizi,kahraman gazilerimizi ve şanlı ecdadımızı saygı, minnet ve şükranla anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyor, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını yürekten kutluyorum.

Merkez Mah. Kardelen Cad. Halk Eğitimi Merkezi Binası No 8 İç Kapı 3 Şenpazar / KASTAMONU - 03667881418

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.