KASTAMONU ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu Ortaokulu ve İmam-Hatip Ortaokulu Öğretmenlerimiz ile Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu Ortaokulu ve İmam-Hatip Ortaokulu Öğretmenlerimiz ile Buluştu

ğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmenlerimizle bir arada olmak, talepleri yerinde dinleyerek pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İl Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, okul ziyaretleri kapsamında Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu ve Ortaokulunda öğretmenlerle bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mesut Şeker, Şube Müdürlerimiz Sayın Halil İbrahim Kara, Sayın Mücahit Kılınç, Sayın Yunus Cengiz, Şenpazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Nail Özarslan ve Şube Müdürü Sayın Sündüz Akkaya Çalık'ın da eşlik ettiği ziyarette  Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Burak Başer'den okuldaki çalışmalar hakkında bilgi alan İl Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, okulun birimlerinde yaptığı incelemelerin ardından ziyaretinin sonunda öğretmenler odası buluşması kapsamında öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim öğretim süreçleri, akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar üzerine sohbet etti, onların görüş ve önerilerini dinledi. Türkiye Yüzyılı' nda millî manevi değerlere, vatanına, milletine tarihine, kültürüne bağlı genç nesillerin yetişmesinde eğitimcilerimize büyük iş düştüğünü ifade ederek, Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerimize bu yolda başarılar diledi. Öğretmenlerimizle bir araya gelerek ilimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında sohbet etmeye devam edeceğini vurguladı.

Öğretmenlerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüze kendilerini ziyaret ettikleri için teşekkür ettiler.

11-10-202311-10-2023
11-10-2023

Merkez Mah. Kardelen Cad. Halk Eğitimi Merkezi Binası No 8 İç Kapı 3 Şenpazar / KASTAMONU - 03667881418

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.