KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SINAVLARA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE "KARİYER PLANLAMA VE MOTİVASYON" KONUSUNDA KONFERANS VERİDİ
İlçemiz 8. ve 12 sınıf öğrencilerine çevrimiçi konferans verildi.![SINAVLARA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE](/meb_iys_dosyalar/2022_04/19151131_2bf30bdc-2196-4d02-b918-87a4cc57ffc2.jpg)
İlçemizde bu öğretim yılında liselere giriş sınavlarına katılacak olan 8. sınıf öğrencilerimize ve yükseköğretime geçiş sınavlarına girecek olan 12. sınıf öğrencilerimize, Eğitim Danışmanı Hüseyin ASLANTÜRK tarafından çemrim içi olarak " Sınav Öncesi Motivasyon, Kariyer Planlama" konusunda konferans verildi. Öğrencilerimize vermiş olduğu katkılardan dolayı sayın Eğitim Danışmanı Hocamıza teşekkür ediyoruz.