KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖNÜLDEN GÖNÜLE EL ELE PROJESİ
![GÖNÜLDEN GÖNÜLE EL ELE PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2023_01/11133258_9.jpg)
Kastamonu İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürü Sayın Yavuz Selim ŞİMŞEK ve Sayın Pınar BAŞBİLEN koordinatörlüğünde başlatılan " Gönülden Gönüle El Ele Projesi" kapsamında üretilen el örmesi BERELER ve ATKILAR; Sayın Valimizin kıymetli eşleri Saygıdeğer Hanımefendi Bahar ÇAKIR ve İlçe kaymakamımız Sayın Emre KAZANASMAZ tarafından İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi 9,10 ve 11. sınıf ve 3,4 ve 5 yaş gurubu Anasınıfı öğrencilerine dağıtımı yapıldı.