24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24112527_MANYET.jpg)
2020-2021 Eğitim öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla saat 09:30´da İlçemiz Kaymakamlık Binası önünde ki Atatürk Anıtına, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından çelenk sunulmuş olup, Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda saat 10:00´da program düzenlenmiştir.Düzenlenen programda,Milli Eğitim Bakanının öğretmenlere mesajının okunmasının ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa HASANOĞLU´nun günün anlam ve önemini belirten konuşması, adaylıkları kaldırılan öğretmenlerin yemin töreni düzenlenmiş ve video gösterimi yapılmıştır.