KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2019_11/25095908_MANYET.jpg)
2019-2020 Eğitim öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla saat 10:30´da İlçemiz Kaymakamlık Binası önünde ki Atatürk Anıtına, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından çelenk sunulmuş olup, Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda saat 11:00´da program düzenlenmiştir.Düzenlenen programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa HASANOĞLU´nun günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler yapılmıştır.