KASTAMONU
ŞENPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA
![10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA](/meb_iys_dosyalar/2019_11/11094702_MANYET.jpg)
10 Kasım Atatürk´ü Anma programı,10 Kasım Pazar günü saat 09:00´da İlçemiz Kaymakamlık Binası önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunma,saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlamış olup,anma programı saat 09:30'da Şenpazar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda İlçemiz Şenpazar İlkokulu/Ortaokulu tarafından hazırlanan program ile devam etmiştir.